Всі адреси 40
  Всі адреси 40

  Липосакция ягодиц

  Отзывы477

  Николай
  Эту клинику посещаю давно, поэтому когда начались проблемы с простатитом, сразу записался на прием к врачу. Сделали все ...анализы, УЗИ, доплерографию. Оказалось, что заболевание в острой форме. Прошел терапию медикаментами, назначили физиотерапевта и лечебный массаж. Весь курс занял около месяца, симптомы ушли полностью. После врач назначил ряд процедур для профилактики. Все как всегда, эффективно и бережно.
  Ірина
  Хочу поставити Oxford Medical оцінку 5 одразу за кількома критеріями.Перший – це якість обслуговування. Адміністратор пр...ийняв заявку протягом кількох секунд, за день до прийому мені нагадали про процедуру, розповіли, як до неї підготуватися. Другий – це якість обладнання. Мені призначили колоноскопію, проходити її у звичайній клініці я не хотіла, знайшла в мережі відгуки про Оксфорд і записалася сюди. Вся апаратура нова, чиста та доглянута. Погодьтеся, разючі відмінності порівняно з розрухою державних клінік.Третій – кваліфікація лікаря. Я говорю не так про якість наданої послуги, як про делікатність при виконанні процедури. Я не захотіла загального наркозу, тому зробили місцеву анестезію, при цьому лікар не просто сухо виконував обов'язки, а своїми розмовами повністю розрядив обстановку.
  Инна
  К врачам Оксфорд медикал обратилась с деликатной проблемой, геморроем. С результатами комплексного обследования попала к... врачу-проктологу, который предложил лазерное лечение геморроя. Я долго сомневалась, волновалась, но все-таки доверилась профессионалам. И нисколько не жалею. Жизнь без геморроя – это жизнь с совершенно иным качеством. Спасибо врачам за их профессионализм и отдачу.
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Липосакция ягодиц
  Киев, вул. Срібнокільська, 20
  Укажите адрес места, на которое хотите оставить отзыв
  Добавить фото

  Ціни

  Хірургія / Iнші послуги в хірургії
  Ліпосакція сідниць 
  Цена по запросу
  Пластична хірургія / Додаткові операції
  Ліпосакція підсідничних областей 
  Пірус В.П.
  Цена по запросу
  Виклик лікаря додому
  Так
  Метро
  Осокорки
  Район
  Дарницький, Лівий берег
  Вы владелец?
  Подключить онлайн-консультации
  Начните оказывать услуги онлайн-консультаций вашим пациентам
  Привлечь пациентов
  Нашли ошибку?
  Запропонувати виправлення
  Этот сайт использует cookies
  Понятно